Vstavané skrine - Bratislava

Bývate v Bratislave a hľadáte dodávateľa vstavanej skrine na mieru? Obráťte sa na nás.

Naša stolárska firma v Bratislave dodáva vstavané skrine s posuvnými dverami, postele s úložným priestorom a bez úložného priestoru, spálňový nábytok ako nočné stolíky, komody, toaletné stolíky a podobne.

Výhodou vstavaných skríň je to, že sa dajú aplikovať takmer do každého bytu a všade tam, kde je potrebné daný priestor čo najlepšie využiť. Usporiadanie policovej zostavy skrine si navrhuje zákazník podľa svojich požiadaviek. Tento vnútorný policový systém pozostáva z políc, drôteného programu, zásuvkových komôd, výsuvných políc, pevných a sklopných vešiakov, ktorý umožňuje maximálnu variabilnosť a funkčné využitie.
S návrhom vstavanej skrine Vám radi pomôžeme. Policovú zostavu si jednoducho zostavíte z pripravených modulov v cenovej ponuke, alebo môžete využiť fotografie z našich realizácií.

Vstavanú skriňu môžete vďaka jej rozmerom použiť aj ako dominantu priestoru vo Vašom interiéri. Široký výber drevodekórov a tapiet na posuvné dvere umožňuje vytvoriť príjemnú atmosféru domova. Pri zariaďovaní bytu máte možnosť nábytok zladiť v jednotnom farebnom vyhotovení.

Ceny sú rôzne a závisia od typu použitých rámov posuvných dverí (oceľová alebo hliníkové) a od náročnosti vnútorného vybavenie a organizácie šatníka. Vstavaná skriňa, ktorá obsahuje len oddelenia s vešiakovými tyčami bude lacnejšia ako tá s policovými a zásuvkovými oddeleniami, čím sa stáva dostupnejšou aj pre menší finančný rozpočet.

Nábytok vyrábame vo svojej stolárskej dielni a poskytujeme 5 ročnú záruku.