Najčastejšie otázky

1. Prečo je vaša cenová ponuka nižšia od iných "značkových" firiem? Je použitý menej kvalitný materiál?

Môžem Vás ubezpečiť, že systémy používané pri výrobe posuvných dverí – teda rámy dverí a vodiaci mechanizmus /kolieska a koľajnice/ sú v 95%-tách rovnaké vo všetkých firmách na našom trhu, teda aj u nás. Všetci výrobcovia ich dovážajú od rovnakých dodávateľov. Nepatrný rozdiel je v dizajne, v tvarovaní rámu posuvných dverí. Čo sa týka drevotrieskových dosiek, všetky firmy nakupujú tovar dostupný v našich veľkoskladoch. Teda od výrobcov Egger, Kronospan a Bučina. Hlavný a ten najdôležitejší rozdiel je v kvalite prevedenej montáže u zákazníka.

Naša nízka cena vyplýva z nízkej prevádzkovej réžie. Naša firma nemá honosnú vzorkovú predajňu v centre mesta alebo v novom nákupnom centre. Neplatíme teda drahý prenájom , energie a platy zamestnancov predajne. Naša cena odráža skutočné náklady na materiál a primeraný zisk. Volíme individuálny prístup k zákazníkovi. Svoju ponuku prezentujeme cez inzerciu, internet a priamo u zákazníka.

2. Môžete mi vypracovať cenovú kalkuláciu cez e-mail?

Áno, po vyplnení nášho formulára cenovej ponuky Vám bude kalkulácia obratom poslaná. Ak máte návrh Vášho nábytku nakreslený, môžete ho skenovať a poslať na náš e-mail. Keď máte otázky ohľadne zadania podkladov pre výpočet ceny, kontaktujte.

3. Aký je termín dodania?

Termín dodania objednaného nábytku je individuálny. Dohodnete si ho pri podpise objednávky. Je to obvykle 10 až 21 dní.

4. Ako objednať vstavanú skriňu?

Ak máte vypracovanú cenovú ponuku môžete si dohodnúť stretnutie u Vás doma. Náš technik zameria priestor, kde má byť vstavaná skriňa. Zo vzorkovníkov si vyberiete farbu skrine, typ rámov posuvných dverí a konečné usporiadanie policovej zostavy, prípadne delenie dverí. Technik Vám vypíše objednávku a dohodnete si termín montáže.

5. Platí sa záloha?

Áno, záloha sa platí pri podpise objednávky. Je to obvykle 50 % z konečnej ceny nábytku.

6. Čo ovplyvňuje výšku ceny?

Cena závisí od typu použitých rámov posuvných dverí /oceľové, hliníkové/ a od náročnosti vnútorného vyhotovenia šatníka. Skriňa, ktorá obsahuje len oddelenia s vešiakovými tyčami bude lacnejšia ako s policovými a zásuvkovými oddeleniami.

7. Montuje sa do šatníkov aj zadná stena?

Veľmi zriedkavo. Je lepšie stenu, na ktorú sa má šatník montovať, vopred vymaľovať kvalitnou farbou, ktorá nebude znečisťovať uložené oblečenie. Môžete použiť aj tapetu s ktorou daný priestor olepíte.

8. Kto montuje vstavané skrine?

Na montáž nevyužívame žiadne externé firmy alebo živnostníkov. Naše skrine montujú naši zamestnanci, ktorí sa podieľajú na príprave a celej výrobe objednávky.